Lancia na Art Film Feste

Značka Lancia zostáva verná svojmu presvedčeniu a pokračuje v úspešnej spolupráci v rámci Art Film Festu v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. Tak ako v predchádzajúcich rokoch je Lancia jedným z hrdých partnerov už 20. ročníka tohoto úspešného medzinárodného filmového festivalu.
Lancia a film k sebe patria už niekoľko desaťročí. Osobitosť, elegancia, temperament a štýl Lancie boli vždy filmovými tvorcami s obľubou využívané a modely tejto značky často hrali významnú úlohu v samotných filmových príbehoch. Naposledy napríklad Lancia Delta v thrilleri Anjeli a démoni od režiséra Rona Howarda s Tomom Hanksom v hlavnej úlohe.
Hneď niekoľko modelov značky Lancia sa tak opäť stane oficiálnymi vozidlami medzinárodnej súťaže a budú k dispozícii najvýznamnejším hosťom tohtoročného Art Film Festu. Festivalový čas im iste spríjemní model Thema, skutočná luxusná limuzína a vlajková loď značky, priestranný sedemmiestny Voyager a v neposlednom rade tiež nekonvenčná a fascinujúca Lancia Delta s priestrannou koncepciou karosérie, ktorá spája prvky hatchbacku, kombi a MPV.

Art Film Fest patrí medzi najvýznamnejšiu a divácky najnavštevovanejšiu kultúrno-spoločenskú prehliadku na Slovensku s vysokým kreditom i v zahraničí. Prináša novinky režisérov svetového mena, snímky ovenčené cenami z prestížnych filmových festivalov, ako je Berlinale, Cannes, Benátky či Locarno, najnovšiu svetovú kinematografiu, ale i významné tituly filmovej histórie a v neposlednom rade snímky slovenského audiovizuálneho umenia. K tomu koncerty pod holým nebom, filmové semináre a prednášky, živé hudobné vystúpenia či výstavy a osobnosti strieborného plátna vrátane profesionálov za kamerou, ktorí vytvorili naozaj majstrovské diela. To je tohtoročný 20. ročník Art Film Festu, ktorý dáva priestor milovníkom kvalitného filmu a ktorý privíta filmových fanúšikov v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne v týždni od 16. do 23. júna 2012. Viac na artfilmfest.sk