Vďaka Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., získajú študenti špeciálnu permanentku na Art Film Fest

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je jedným z partnerov jubilejného, 20. ročníka filmového festivalu Art Film Fest, ktorý sa uskutoční 16. – 23. júna 2012 v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. Cieľom podpory tohto významného podujatia zo strany PSS, a. s., je zvýšiť dostupnosť kultúry pre mladých ľudí.

Vďaka PSS, a. s., majú mladí filmoví fanúšikovia aj tento rok možnosť získať špeciálny študentský cinepass na celý Art Film Fest 2012. Študentský cinepass je 8-dňová permanentka určená pre žiakov a študentov základných, stredných a vysokých škôl vo veku do 26 rokov (rok narodenia 1986 a neskôr). Stačí, ak do konca mája vyplnia registračný formulár, ktorý je od dnešného dňa dostupný na internetových stránkach www.pss.sk alebo artfilmfest.sk. Na základe toho získajú v predpredaji za 5 € celotýždňový (respektíve 8-dňový) cinepass.

Prostredníctvom cinepassu Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka mladým ľuďom atraktívnu možnosť zúčastniť sa za minimálnu cenu na všetkých verejných festivalových projekciách i sprievodných podujatiach. So cinepassom od PSS, a. s., „vo vrecku“ si budú môcť vybrať z toho najlepšieho, čo sa za ostatný rok urodilo vo filmovom svete.

Rovnako intenzívne sú aj možnosti, ktoré Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., poskytuje pri hľadaní správnych odpovedí na všetky otázky, čo súvisia s bývaním. Táto najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku má vo svojej ponuke nielen špeciálne sporenie pre deti, ale aj širokú škálu možností, ako riešiť samostatné bývanie pre mladých ľudí. Podrobnejšie informácie nájdete na www.pss.sk, kde môžete požiadať aj o zasielanie newslettera. Prostredníctvom neho môžete získavať všetky novinky o stavebnom sporení v PSS, a. s., a byť tak vždy v obraze.