Permanentky na Art Film Fest 2012 sú už v predaji

Filmoví fanúšikovia, ktorí si nechcú nechať ujsť to najlepšie, čo sa vo filmovom svete urodilo za poslednú dobu, si už teraz môžu zaistiť vstup na premietania. Od dnes, 10. mája, sú v predpredaji permanentky na 20. ročník Art Film Festu, ktorý sa uskutoční od 16. do 23. júna 2012 v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne.

Festivaloví návštevníci si môžu za zvýhodnenú cenu zakúpiť festivalovú permanentku na celý Art Film Fest – 8-dňový cinepass. Do 31. mája bude v sieti Ticketportal v predaji za
16 euro a od 1. júna do začiatku festivalu za 23 euro. Počas festivalu budú celotýždňové permanentky stáť 30 euro.

Držitelia Teplickej karty, karty EURO<26, ITIC-u, ZŤP alebo ZŤPs, členovia filmového klubu ASFK a AČFK si môžu zakúpiť zlacnené cinepassy v predpredaji za 10 euro, počas festivalu ich bude permanentka stáť 15 euro.

Art Film Fest aj tento raz pripravil špeciálny cinepass pre študentov. Od 19. mája do 31. mája sa budú môcť zaregistrovať na internetovej stránke artfilmfest.sk a v predpredaji za 5 euro získať celotýždňový cinepass. Cinepass pre študentov prináša Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. Neregistrovaní študenti si počas festivalu budú môcť s platným preukazom ISIC zakúpiť cinepass za 10 euro.

Účastníci Art Film Festu nad 62 rokov si budú môcť zlacnený dôchodcovský cinepass zakúpiť iba počas festivalu, bude stáť 5 euro a pre seniorov, ktorí majú trvalý pobyt v trenčianskom kraji, bude stáť 2 eurá.

Počas festivalu budú k dispozícii aj jednorazové lístky za 2 eurá, ktoré umožnia návštevníkom vstup na jedno vybrané premietanie. Už tradične bude v predaji 3-dňový cinepass za 10 euro. Novinkou bude 24-hodinový cinepass, v predaji bude len počas festivalu za 5 euro.

Návštevníci Art Film Festu sa budú môcť počas festivalu ubytovať aj v stanovom mestečku, vstup do neho bude stáť 5 euro.

Art Film Fest aj tento rok ponúkne snímky, ktoré sa k slovenským divákom dostanú po prvýkrát, svetové aj domáce filmové novinky, aj diela s exotickým nádychom vzdialených kontinentov.

Art Film Fest 2012 – 20. Medzinárodný filmový festival Trenčianske Teplice/Trenčín

Organizátori: ART FILM, n.o., FORZA, a.s.   

Spoluorganizátori: Mesto Trenčianske Teplice, Mesto Trenčín, Kúpele Trenčianske Teplice

Festival finančne podporil: Audiovizuálny fond

Generálni reklamní partneri: KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Privatbanka, a.s.

Hlavní reklamní partneri: Omnia Holding SE, Slovnaft

Oficiálny prepravca: Lancia

Logistický partner: DHL

Cinepass pre študentov len za 5 EUR prináša Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Reklamní partneri: TIPOS, Penzión Baske, Cinemax, Forza CZ, Omnia Motors, Omnia 2000, DOMO Omnia, Omnia KLF

Oficiálni dodávatelia: značka Moët, festivalový kúpeľný hotel Pax, Esterle&Esterle, LampART, Stredná odborná škola polygrafická

Hlavní mediálni partneri: Rozhlas a televízia Slovenska – Dvojka, Pravda, Rádio FM, zoznam.sk

Mediálni partneri: televízia JOJ, Film Europe Channel, Central Europe Television, Rádio Europa 2, .týždeň, Eurotelevízia, Pardon, OK!, Kinečko, Kam do mesta, Focus, GONG SK, Boomerang Media, SITA, BlueSky, euroAWK

Partneri: Trenčiansky samosprávny kraj, Európska komisia – zastúpenie na Slovensku, Slovenský filmový ústav, Celtima SK, hotel Flóra, Bratislavské kultúrne a informačné stredisko