Art Film Fest aj na tričku

Trenčianske Teplice, 16. jún 2011/ Suveníry 19. ročníka Art Film Festu vyrobí Shirtinator, jednotka na slovenskom trhu v predaji a výrobe originálnych tričiek prostredníctvom internetu. Počas trvania filmového festivalu od 17. do 25. júna 2011 si návštevníci najnavštevovanejšej slovenskej filmovej prehliadky budú môcť zakúpiť festivalové tričká za zvýhodnené ceny.

Spoločnosť Shirtinator je oficiálnym partnerom pre zabezpečenie spomienkových predmetov pre filmový festival Art Film Fest. Z on-line prostredia, kde Shirtinator prioritne pôsobí, prinesie tričká a ďalšie predmety s festivalovou tematikou do Kúpeľnej dvorany v Trenčianskych Tepliciach.

Shirtinator predstaví na festivale nielen tričká s logom festivalu. Pre fanúšikov umenia si pripravil aj špeciálnu dizajnovú kolekciu s filmovými motívmi. „Art Film Fest sa na Slovensku stal kultovou záležitosťou. Sme preto radi, že sa Shirtinator môže zúčastniť tejto kultúrnej udalosti. Pre filmových nadšencov sme pripravili štýlové a najmä kvalitné spomienkové predmety za prijateľné ceny,“ povedal Peter Hegyi, obchodný riaditeľ spoločnosti Shirtinator.

________________________________________________________________________________________
O spoločnosti Shirtinator
Shirtinator je spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu. Na stránke www.shirtinator.sk si záujemcovia môžu vytvoriť pomocou nápisov či želaných grafických motívov rôzne druhy odevu či darčekových predmetov. Zákazníkmi Shirtinatoru sú nielen individuálni zákazníci, ale aj drobní živnostníci, spoločnosti, športové kluby, záujmové krúžky a pod. Spoločnosť je aktívna na viacerých európskych trhoch vrátane Slovenska, Nemecka a Česka. Shirtinator má v celej Európe viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, ktorí si tovar objednávajú prostredníctvom internetových obchodov na stránkach www.shirtinator.sk, www.shirtinator.cz, www.shirtinator.pl, www.shirtinator.de a www.shirtinator.com.

Art Film Fest ponúka účastníkom festivalu kvalitné snímky či už zo slovenskej, alebo zahraničnej kinematografie z prestížnych filmových festivalov z Cannes, Locarna alebo Benátok. Návštevníci majú okrem rôznych filmových projekcií a prehliadok možnosť zúčastniť sa sprievodných programov, akými sú napríklad zaujímavé semináre, prednášky, nevšedné výstavy alebo živé hudobné vystúpenia. Tohtoročnou svetovou osobnosťou strieborného plátna, ktorá navštívi Trenčianske Teplice, bude srbský režisér Emir Kusturica. Viac informácií na artfilmfest.sk