Zvýhodnený cinepass prináša študentom Prvá stavebná sporiteľňa

Aj tento rok budú mať študenti do 26 rokov možnosť navštíviť Medzinárodný filmový festival Art Film Fest, ktorý sa uskutoční od 21. do 26. júna v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne, za zvýhodnených podmienok.
 
Plnohodnotný špeciálny celofestivalový cinepass získajú študenti veľmi jednoducho. Stačí, ak na internetovej stránke festivalu artfilmfest.sk a www.pss.sk vyplnia registračný formulár. Ten bude k dispozícii do 7. júna. Po registrácii získajú v predpredaji cinepass na celý festival len za 5 eur. Zvýhodnený cinepass prináša študentom Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.

Všetkým zaregistrovaným študentom bude cinepass vydaný na registračnom mieste festivalu. Musia sa preukázať študentským dokladom (index, žiacka knižka, potvrdenie o návšteve školy, študentská karta ISIC a podobne).

Študenti, ktorí nestihnú na stránke vyplniť formulár, alebo sú starší ako 26 rokov a sú držiteľmi platného preukazu ISIC, si môžu zakúpiť cinepass za zvýhodnenú cenu 10 eur v pokladniciach priamo na festivale.

Zlacnený cinepass môžu získať aj držitelia karty EURO<26, ITIC-u, ZŤP alebo ZŤPs, členovia filmového klubu ASFK a AČFK v predpredaji za 10 eur, počas festivalu ich bude permanentka stáť 15 eur.

Štandardnú festivalovú permanentku na šesťdňový filmový maratón Art Film Festu si môžu fanúšikovia filmu, ktorí si nemôžu uplatniť žiadnu z uvedených zliav, zakúpiť za zvýhodnenú cenu v predpredaji za 15 eur, počas festivalu bude stáť 20 eur.

Festivalový cinepass a zlacnený cinepass si je možné zakúpiť v predpredaji na www.predpredaj.sk.

Festival myslí aj na seniorov, zlacnený dôchodcovský cinepass si budú môcť zakúpiť iba počas festivalu za 5 eur a pre seniorov, ktorí majú trvalý pobyt v Trenčianskom kraji, bude stáť 2 eurá.

Počas festivalu budú k dispozícii aj jednorazové lístky za 2,50 eura, ktoré umožnia návštevníkom vstup na jedno vybrané premietanie. Už tradične bude v predaji počas Art Film Festu 3-dňový cinepass za 10 eur a 24-hodinový cinepass za 5 eur.

Art Film Fest aj tento rok ponúkne bohatú filmovú nádielku, nebudú chýbať snímky zo svetoznámych festivalov ako Berlinale, Cannes, San Sebastian, Toronto, Benátky či Locarno, najnovšie filmy z dielní slávnych režisérskych mien, novinky domácich tvorcov aj pozoruhodné kinematografické diela zo vzdialených kontinentov. Šesťdňový filmový maratón prinesie na festivalové plátna snímky, ktoré si diváci budú môcť pozrieť v exkluzívnej slovenskej premiére. _______________________________________________________________

Art Film Fest 2013 – 21. Medzinárodný filmový festival Trenčianske Teplice/Trenčín
Festival sa koná pod záštitou predsedu vlády Slovenskej republiky Roberta Fica.
Festival finančne podporil: Audiovizuálny fond
Hlavní reklamní partneri: Dr. Max, SYNOT TIP, TEMPEST, SLOVNAFT
Oficiálny prepravca: Hyundai
Logistický partner: DHL
Cinepass pre študentov len za 5 EUR prináša: Prvá stavebná sporiteľňa
Reklamní partneri: PPC Power, Slovak Telekom, AVI Studio, Barzzuz, cestovná kancelária Hydrotour
Oficiálni dodávatelia: značka Moët, ad one, euro Print Hall
Hlavní mediálni partneri: Rozhlas a televízia Slovenska, Pravda, Rádio FM
Mediálni partneri: TA 3, Film Europe Channel, Central Europe Television, Rádio Europa 2, zoznam.sk, rozhovory.sk, Eurotelevízia, Pardon, OK!, Kam do mesta, Slovak Lines, GONG SK, SITA tlačová agentúra, BigMedia, moviemania.sk, filmneweurope.com
Partneri: Európska komisia – zastúpenie na Slovensku, Slovenský filmový ústav, Česká centrála cestovného ruchu, Character – Film Development Association, Taliansky kultúrny inštitút v Bratislave, Talianske veľvyslanectvo v Bratislave, Veľvyslanectvo Španielskeho kráľovstva, Švédske veľvyslanectvo vo Viedni, Veľvyslanectvo Fínska v Bratislave