VSE hlavným reklamným partnerom MFF Art Film 2024

Do spoločnosti partnerov najstaršieho a najväčšieho filmového festivalu na Slovensku pribudla Východoslovenská energetika, a.s.

“Od roku 2016 je Art Film spojený s metropolou východného Slovenska a stal sa neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského života nielen samotného mesta ale aj regiónu s celoštátnym ako aj medzinárodným presahom. Je pre nás česť, že jedno z najvýznamnejších tradičných kultúrnych podujatí v našej krajine podporuje firma, ktorá vo svojom odbore má taktiež významné a nezastupiteľné miesto v podobnom rozsahu. Vďaka tomu dostanú návštevníci festivalu výnimočnú ponuku domácej i svetovej filmovej tvorby spojenú s množstvom ďalších kultúrnych aktivít, ” uviedol hovorca festivalu Juraj Čurný.

VSE je hrdým partnerom festivalu. „Art Film predstavuje jedinečnú platformu spojenia inovatívnosti, vytvárania pozitívneho dojmu, objavovania nových príležitostí či angažovanosti,“ hovorí Juraj Bayer, predseda predstavenstva spoločnosti. „Práve preto vnímame naše spojenie s festivalom ako prirodzené. Tak ako Art Film prináša tieto emócie svojím divákom, tak my vo VSE vytvárame takúto skúsenosť našim zákazníkom,“ dodáva.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film sa uskutoční 21.-28. júna 2024 v Košiciach a ponúkne viac ako 130 filmov v dvanástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť.

Diváci si budú môcť vychutnať program priamo v cente Košíc. Pripravené budú priestory Kunsthalle, Kulturparku, Kina Veritas, Kina Úsmev – VSE CINEMA ako aj priestorov pod otvoreným nebom či už ide o Katovu baštu alebo záhradné kino. V priestoroch historickej radnice sa uskutoční aj špeciálny koncert Petra Lipu a jeho hostí s pesničkami Milana Lasicu a taktiež tam nájde priestor špeciálne festivalové vydanie populárnej košickej talkshow Bez šepkára s Milanom Kolcunom.

„Pozývame všetkých našich zákazníkov, fanúšikov dobrého filmu, aby navštívili mesto Košice a aj vo VSE CINEMA zažili neopakovateľnú atmosféru filmového festivalu. Tešíme sa na vás na 30. ročníku,“ uzatvára Juraj Bayer.

VSE je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje zákazníkom viac ako služby spojené s odberom elektriny a zemného plynu. Ponúka moderné a inovatívne energetické riešenia a podporuje zákazníkov vo využívaní nových, obnoviteľných zdrojov energie. Pomáha rozvíjať región aj v oblasti kultúry.