Spoločnosť TIPOS hlavným partnerom MFF Art Film 2024

Medzi podporovateľov najstaršieho a najväčšieho filmového festivalu na Slovensku pribudla aj národná lotériová spoločnosť TIPOS.

„Medzinárodný filmový festival Art Film si za viac ako 30 rokov svojej existencie vybudoval pozíciu označovanú termínom rodinné striebro. Rovnako dlhú históriu píše aj spoločnosť TIPOS, ktorá je nielen najväčším podporovateľom športu na Slovensku, ale významným spôsobom podporuje aj iné spoločensky zmysluplné aktivity vrátane kultúry. Aj vďaka tomu sa návštevníci Art Filmu môžu tešiť na atraktívny filmový aj sprievodný program,” uviedol hovorca festivalu Juraj Čurný.“

„Národná lotériová spoločnosť zastáva pozíciu najväčšieho donora športu, no významnú úlohu zohrávame aj pri podpore kultúrnych podujatí a spoločensky zodpovedných projektov. Skúsenosti nazbierané počas troch dekád pôsobenia a snaha prinášať radosť je to, čo spája Medzinárodný filmový festival Art Film a TIPOS. Či už je to radosť zo športu, radosť z výhier alebo radosť z dobrého filmu. Byť partnerom tohto kultúrne významného podujatia je pre nás potešením a všetkým návštevníkom Art Filmu chceme popriať skvelé, nielen filmové zážitky,“ doplnila hovorkyňa spoločnosti TIPOS Jana Pohorelská.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film sa uskutoční 21.-28. júna 2024 v Košiciach a ponúkne viac ako 130 filmov v dvanástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je prevádzkovateľom číselných lotérií, okamžitých lotérií – žrebov a internetových hier, v rámci ktorých prevádzkuje kurzové stávky, kasínové hry a online žreby. Spoločnosť TIPOS je riadnym členom medzinárodných organizácií World Lottery Association a European Lotteries. Víziou spoločnosti TIPOS je byť dlhodobo najúspešnejšia spoločnosť v sektore, ktorej prosperitu bude možné využívať na plnenie spoločensky zodpovedných misií, byť lídrom v téme zodpovedného hrania a pomoci v otázke patologického hrania a byť silným partnerom športu, kultúry a sociálnych projektov.