SPP hlavným reklamným partnerom MFF Art Film 2024

Medzi dlhoročných partnerov a podporovateľov najstaršieho a najväčšieho filmového festivalu na Slovensku patrí aj SPP.

„Art Film aj SPP predstavujú značky, ktoré patria vo svojich odboroch medzi lídrov a patria zároveň do kategórie označovanej ako rodinné striebro, či už slovenskej kultúry alebo slovenskej ekonomiky. Sme radi, že aj vďaka dlhodobému a spoľahlivému partnerstvu s SPP môžeme pripraviť pre jubilejný 30. ročník festivalu ten najlepší program,” uviedol hovorca festivalu Juraj Čurný.

Zodpovedné podnikanie pre nás znamená nielen záväzok zabezpečiť spoľahlivé služby pre našich zákazníkov, ale aj podporovať komunity naprieč Slovenskom napríklad v oblasti kultúry a umenia. MMF Art Film považujeme za jednu z kľúčových aktivít podpory kvalitnej miestnej a svetovej kinematografie s dlhodobou tradíciou. Teší nás preto, že jeho jubilejný 30. ročník sa bude konať aj s našou podporou,“ uviedlo SPP.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film sa uskutoční 21.-28. júna 2024 v Košiciach a ponúkne viac ako 130 filmov v dvanástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť.

SPP je najväčším slovenským dodávateľom energií, ktorý pre takmer 1,5 milióna zákazníkov garantuje spoľahlivé, bezpečné a konkurencieschopné dodávky plynu a elektriny a s nimi spojené služby vo všetkých regiónoch Slovenska. SPP sa tiež, priamo ale prostredníctvom svojich dcérskych spoločností, venuje poskytovaniu energetických služieb, energetických smart riešení, rozvoju alternatívnych palív v doprave a rozvoju výroby a dodávky obnoviteľných energií (elektriny a biometánu).