PORSCHE oficiálnym automotive partnerom MFF Art Film 2024

Každodenné prepravné služby na medzinárodnom filmovom festivale si vyžadujú silného a spoľahlivého partnera. Sme potešení, že tento segment služieb pre MFF Art Film 2024 zabezpečuje spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia spol. s r.o. – importér a predajca vozidiel Porsche na Slovensku. Je súčasťou siete Porsche Inter Auto, ktorá ponúka široký sortiment vozidiel, profesionálne služby a špičkový zákaznícky servis. Viac informácií o ponuke modelov Porsche a službách je k dispozícii na www.porsche.sk.

Značka Porsche je synonymom inovácií a luxusu v automobilovom svete. Vedeli ste, že prvé auto s názvom Porsche, model 356, bolo vyrobené v roku 1948? Tento legendárny športový automobil položil základy pre všetky budúce modely značky, vrátane ikonického 911, ktorý sa stal symbolom výkonu a dizajnu. Na festivale sa predstavujú rôzne modely a to aj aj prostredníctvom shuttle servisu, ktorý ako automotive partner festivalu importér Porsche poskytuje. S logom 30. ročníka festivalu jazdia modely Taycan, Panamera, Cayenne a Macan. Automobiloví fanúšikovia môžu obdivovať v parku Kulturparku, pred Kunsthalle a oficiálnym hotelom Yasmin aj ďalšie vystavené modely – Taycan, Cayenne a 911.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film 2024 v Košiciach ponúka 143 filmov v trinástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť. Viac o programe nájdete na iffartfilm.com alebo aff.cinepass.sk.