EUK-Force Kft. hlavným reklamným partnerom MFF Art Film 2024

Medzinárodný charakter filmového festivalu Art Film podčiarkuje aj skutočnosť, že do rodiny jeho partnerov pribudla aj maďarská spoločnosť EUK-Force Kft.

“Od roku 2016 sídli Art Film v Košiciach, v meste, v ktorom sa po stáročia prirodzene spájajú slovenské aj maďarské obyvateľstvo, kultúra a život ako taký. Je pre nás česť, že medzi partnerov festivalu pribudla aj spoločnosť z krajiny, ktorej kinematografia dala svetu veľa úžasných osobností ako napríklad István Szabó, János Bán, Kornel Mundruczó či naposledy vlani Béla Tarr. Aj vďaka tomu, bude môcť festival aj vo svojom jubilejnom 30. ročníku ponúknuť ten najlepší program pre jeho návštevníkov, ” uviedol hovorca festivalu Juraj Čurný.

“Možnosť stať sa partnerom takéhoto príjemného, elegantného a spoločensky významného podujatia, bola pre našu spoločnosť česť. Zaujala nás žánrová rozmanitosť a medzinárodný charakter, kde vidíme aj my priestor na budovanie cezhraničnej spolupráce,“ uviedol Zoltán Barkóczi, riaditeľ spoločnosti EUK-Force Kft.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film sa uskutoční 21.-28. júna 2024 v Košiciach a ponúkne viac ako 130 filmov v dvanástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť.

Vďaka dynamickému rozvoju posledných rokov dnes EUK Force vykonáva strážne služby, ochranu osôb a majetku, zabezpečuje bezpečnostné služby na rôznych podujatiach, poskytuje 24 hodinovú ochranu s napojením na centrálny pult s tým, že ich partnerstvá sú založené na precíznosti, diskrétnosti a s plným profesionálnym nasadením. Ich neustále rozširovanie a zdokonaľovanie nástrojov a metód, spolu so zvyšujúcim sa počtom klientov a zamestnancov, je dôkazom ich úspechu a kvality.