Adifex reklamným partnerom MFF Art Film 2024

Do rodiny partnerov a podporovateľov najstaršieho a najväčšieho filmového festivalu na Slovensku patrí aj spoločnosť Adifex.

„Vždy sme radi, keď sa návštevníci festivalu cítia tak dobre, že sa chcú naň opäť vrátiť. Platí to aj o partneroch a sme veľmi radi, že do tejto kategórie verných a spokojných partnerov patrí aj spoločnosť Adifex, ktorá nám pomáha vytvoriť vizibilitu podujatia spôsobom, vďaka ktorému je známa a úspešná aj vo svojom odbore, teda v stavebníctve. Mimochodom aj vo svete filmu patrí stavba medzi najnáročnejšie profesie, v ktorej uspejú len tí najlepší,” uviedol hovorca festivalu Juraj Čurný.

„Ďakujeme za prejavenú dôveru. Je nám cťou, že aj tento rok môžeme byť partnerom tohto veľkolepého filmového festivalu a prispieť tak k úžasnej atmosfére tohto podujatia,“ vyjadrila sa spoločnosť Adifex.

Jubilejný 30. ročník MFF Art Film sa uskutoční 21.-28. júna 2024 v Košiciach a ponúkne viac ako 130 filmov v dvanástich súťažných i nesúťažných programových sekciách, odovzdávanie čestných cien Hercova misia a Zlatá kamera osobnostiam filmového umenia a taktiež množstvo sprievodných podujatí pre filmových profesionálov, ako aj pre širokú verejnosť.

Adifex, a. s. je stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na stavebnom trhu od roku 2012. Poskytujeme komplexné služby v oblasti generálnych dodávok pozemných, ako aj priemyselných stavieb. Podieľame sa významnou časťou na realizácii nosných developerských projektov na Slovensku a v zahraničí.