Permanentky na Art Film Fest 2013 sú už v predaji

Filmoví fanúšikovia, ktorí si nechcú nechať ujsť výber toho najlepšieho, čo vzniklo vo filmovom svete za poslednú dobu, si už teraz môžu zaistiť vstup na blížiaci sa Art Film Fest, ktorý sa uskutoční od 21. do 26. júna 2013 v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. Na plátna opäť prinesie výnimočné novinky z európskeho, amerického aj ázijského kontinentu. Od
pondelka 6. mája sú v predpredaji permanentky na 21. ročník Art Film Festu.

Návštevníci si môžu za zvýhodnenú cenu zakúpiť festivalovú permanentku na šesťdňový filmový maratón – Festivalový cinepass. V predpredaji bude stáť 15 euro, počas festivalu 20 euro.

Držitelia karty EURO<26, ITIC-u, ZŤP alebo ZŤPs, členovia filmového klubu ASFK a AČFK si môžu zakúpiť zlacnené cinepassy v predpredaji za 10 euro, počas festivalu ich bude permanentka stáť 15 euro.

Art Film Fest aj tento raz pripravil špeciálny cinepass pre študentov. Od 19. mája do 7. júna sa budú môcť zaregistrovať na internetových stránkach artfilmfest.sk a www.pss.sk a v predpredaji za 5 euro získať cinepass na celý festival. Zvýhodnený cinepass prináša študentom Prvá stavebná sporiteľňa, a.s. Neregistrovaní študenti si počas festivalu budú môcť s platným preukazom ISIC zakúpiť cinepass za 10 euro.

Festivalový cinepass a zlacnený cinepass si je možné zakúpiť v predpredaji na www.predpredaj.sk.

Festival myslí aj na seniorov, zlacnený dôchodcovský cinepass si budú môcť zakúpiť iba počas festivalu za 5 euro a pre seniorov, ktorí majú trvalý pobyt v Trenčianskom kraji, bude stáť 2 eurá.

Počas festivalu budú k dispozícii aj jednorazové lístky za 2,50 eura, ktoré umožnia návštevníkom vstup na jedno vybrané premietanie. Už tradične bude v predaji počas Art Film Festu 3-dňový cinepass za 10 euro a 24-hodinový cinepass za 5 euro.
_______________________________________________________________

Art Film Fest 2013 – 21. Medzinárodný filmový festival Trenčianske Teplice/Trenčín
Festival sa koná pod záštitou predsedu vlády Slovenskej republiky Roberta Fica.
Organizátori: ART FILM, n.o., FORZA, a.s.
Spoluorganizátori: Mesto Trenčianske Teplice, Mesto Trenčín, Kúpele Trenčianske Teplice
Festival finančne podporil: Audiovizuálny fond
Hlavní reklamní partneri: Dr. Max, SYNOT TIP, TEMPEST, SLOVNAFT
Logistický partner: DHL
Cinepass pre študentov len za 5 EUR prináša: Prvá stavebná sporiteľňa
Reklamní partneri: PPC Power, Slovak Telekom, AVI Studio, Barzzuz
Oficiálni dodávatelia: značka Moët, ad one
Hlavní mediálni partneri: Rozhlas a televízia Slovenska, Rádio FM, Pravda
Mediálni partneri: TA 3, Film Europe Channel, Central Europe Television, Rádio Europa 2,zoznam.sk, rozhovory.sk, Eurotelevízia, Pardon, OK!, Kinečko, Kam do mesta, Slovak Lines, GONG SK, SITA tlačová agentúra, moviemania.sk
Partner: Európska komisia – zastúpenie na Slovensku, Česká centrála cestovného ruchu, Character – Film Development Association, Taliansky kultúrny inštitút v Bratislave